IstoricEchipaActivităţiProiecteCursuriBaze de dateDistribuţie de probeTehnologii de culturăInformaţii publice

Echipa
Cine suntem noi?

Click pentru imagine marita

Click pentru imagine marita Silvia Strajeru - dr. biolog, sef serviciu
genebank@suceava.astral.ro
Click pentru imagine marita Danela Murariu - dr. ing. agronom, Laboratorul de Cercetare Evaluare
danela.murariu@svgenebank.ro
Click pentru imagine marita Domnica Placinta - dr. ing.agronom, Laboratorul de Cercetare Evaluare
domnica.placinta@svgenebank.ro
Click pentru imagine marita Neculai Venin - ing. specialist, Laboratorul de Cercetare Conservare si Biologie Moleculara
neculai.venin@svgenebank.ro
Click pentru imagine marita Diana Batir Rusu - dr. biolog, Laboratorul de Cercetare Colectare
diana.batir.rusu@svgenebank.ro
Click pentru imagine marita Dan Sandru - ecolog, Laboratorul de Cercetare Colectare
dan.sandru@svgenebank.ro
Click pentru imagine marita Dan Mihai Giurca - ing. agronom, Laboratorul de Cercetare Evaluare
mihai.giurca@svgenebank.ro
Click pentru imagine marita Petruta Morosan - ing. chimist, Laboratorul de Cercetare Evaluare
petruta.morosan@svgenebank.ro

© Banca de Gene Suceava | design creat de 1Webdesign.net